Vokousaný nechty

Fekál - punková kapela hrající hovno a o hovně

Kořenec 2006

Předmluva (Jozef):

"Inu, na každém srdci je zášť, tak na každém se najde místečko, kde je naše rádo. Takové místečko sme s Václavem objevili na chatě jeho rodu. To místo, aurou kuřinců a exkrementů všeho druhu opředená se nazývá KOŘENEC. Zde se každoročně usidlujeme o velkých prázdninách a prožíváme zážitky, jako gayové ze Správné pětky...zde náš Václav napsal pár teplých slov o zatím posledním uskutečněném pobytu."

Kořenec 2006 (Václav)

"Prázdniny 2006 již byly v plném proudu, když se v jedné malé vesničce objevilo hudební duo polonahých šílenců, kteří sousedům plašili slepice hraním na hudební nástroje. Spaní bylo zajištěné v obligátní místnosti s manželskou postelí… naštěstí bylo hned u hlavy okno, kdyby se náhodou snížilo procentuální zastoupení kyslíku v atmosféře způsobené vydatnou porcí luštěnin z kuchyně mojí babičky.

Zkušebna byla v jiném pokoji, ten však byl s naší ložnicí propojen chodbou. Hned první den jsme rozbalili moji ochuzenou soupravu a Josefovi klávesy a kytary + Maršálka a efekt. Zkoušet se začalo téměř okamžitě, rušit od práce jsme se nechali jen v případě jídla. Nehráli jsme však pořád, jen když přišla inspirace, a o ni nebyla nouze, vždy právě zde vznikly písničky jako Plynoměřič Jarda, Angrešty, Záchodové prkénko apod.

Abychom nebyli pořád zavření, tak jsme také vozili kameny, nebo jsme dělali nějaký sport. V polovině celé akce nás zastihl náhlý déšť, to nám však nemohlo zkazit náladu. Následující volné chvíle jsme trávili více ve zkušebně, nebo sledování pořadu Kluci v akci. Po necelém týdnu soustavné činnosti ve zkušebně, pojídání babiččiných výtvorů a časté onanii u pořadu Kluci v akci jsme zdárně ukončili toto soustředění s pořadovým číslem 2."

12.07.2009 17:32:45 - muška jenom stříbrná: smiley
19.06.2008 20:28:59 - muška jenom zlatá: smiley
15.06.2008 17:15:43 - : smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley[12]
15.06.2008 17:15:06 - : smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley[12]

 
... a ani hovno o autorských právech ...